У рамках реалізації проєкту «Медіаосвіта та медіаграмотність» за темою «Ключові принципи освіти з медіаграмотності» тертій тематичний день був присвячений ключовій підтемі «
».
Цього дня найменші здобувачі освіти 1Б класу познайомилися з країною «Медіа». Дізнавалися як безпечно користуватися Інтернетом та складали пазли-картинки.
Учні 2Б класу ознайомилися з терміном «медіа», висловили свої думки стосовно можливостей мережі Інтернет, переглянули захоплюючий мультфільм про Настусю і комп'ютер - зробили відповідні висновки щодо користування мережею Інтернет.
Здобувачі освіти 3Б класу взяли участь у виховному заході «Моя безпека в Інтернеті». Учні відгадували загадки, переглядали відео-контент та склали 6 основних правил безпечного поводження в глобальній мережі Інтернеті.
Подорожуючи просторами Інтернету, здобувачі освіти 3Б класу мали змогу повторити та отримати нові знання з безпеки в мережі Інтернет. Учні дізналися про Інтернет-залежність та способи її подолання. Підсумовуючи, дійшли згоди, що в Інтернеті можна знайти багато цікавого, але він не замінить живого спілкування з друзями!
Для здобувачів освіти 5А класу було проведено заняття з елементами тренінгу за темою «Як не стати жертвою фейку». Під час заходу учні розробили власні правила безпечної поведінки в Інтернеті, обговорили, чи можна вірити фейкам. На фінальному етапі заходу діти пограли у гру «Факт чи судження».
Під час проведення виховного заходу за темою «Безпечний Інтернет. Пригоди Петрика» здобувачі освіти 5В класу разом з Петриком крок за кроком здобували знання з безпечного поводження в Інтернеті. В ігровій формі діти отримали базові знання у сфері медіа.
Учні 7Б класу подорожували по безкраїм просторам медіа. Під час заходу діти вивчили поняття «медіаграмотність», дізналися, що означає медіаграмотна людина, ознайомилися з наслідками не керованого та безконтрольного користування гаджетами.
Сподіваємося дані заходи медійного спрямування будуть корисними нашим здобувачам освіти! Адже ми сильна і розумна НАЦІЯ! Разом до ПЕРЕМОГИ!
Comments