top of page

БІБЛІОТЕЧНИЙ ПРОСТІР

Терешкина.jpg

Режим роботи:

ПН-ПТ:  08.00 - 16.30

СБ-НД: вихідний

Останній день місяця - санітарний день

"Бібліотекар! Це слово – повне сонячного змісту,

За ним стоїть безмежний, мудрий світ..."

 

Завідувач бібліотекою: Тєрьошкіна Анастасія Володимирівна

Освіта:  повна вища

  • Запорізький національний університет

  • Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана

Спеціальність: 

  • Практичний психолог

  • Спеціаліст з обліку і аудиту

Стаж роботи на посаді: 13 років

Життєве кредо: "Вік живи - вік учись"

Проблема над якою працюю: "Інноваційні методи популяризації читання"

Ефективне використання інновацій – це складне професійне завдання бібліотечної спільноти. Інноваційні підходи до реалізації поставлених завдань вимагають наявності у бібліотечних фахівців знань, умінь і навичок, що сприяють організації, управлінню та здійсненню діяльності. Будь-який бібліотечний фахівець повинен розуміти зміст інноваційних процесів, знати світовий рівень розвитку бібліотечно-інформаційної науки, техніки і технологій, вміти відслідковувати тенденції їх розвитку, володіти навичками інноваційного проектування. Коли інновація усвідомлена та впроваджена – вона стає загальним надбанням. Істинність інновацій полягає в їх позитивному впливі на якість обслуговування користувачів.

 

Участь у конкурсі "Шкільна бібліотека - 2020"

Номінація: "Бібліотека - територія читання", міський етап - I місце; обласний етап - II місце.

111111.jpg
White Structure
111.png
8.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg

ВІЗИТКА БІБЛІОТЕКИ

     БІБЛІОТЕКА   КРИВОРІЗЬКОЇ  ГІМНАЗІЇ   № 52 "ДІАЛОГ" - освітня, виховна установа, центр бібліотечно-бібліографічного обслуговування користувачів. 

    Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь.

     Завдяки бібліотекам люди мають унікальну можливість познайомитися з історією розвитку освіти та культури рідного краю. Без  бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання здобувачів освіти, без неї неможлива освіта і самоосвіта педагогічних працівників, батьків.

       Шкільна бібліотека – саме та крапка на карті, де зароджуються і горять найбільш яскраві думки та почуття, вона – центр культури, де закладається духовне здоров’я нації. В.О. Сухомлинський писав: «У школі повинен яскраво горіти невгасимий вогник розумового життя; чим багатші й багатогранніші інтелектуальні інтереси вчителів та здобувачів освіти, чим дорожче для кожного вихованця найважливіше джерело знань – книга, тим менша небезпека розумової обмеженості, байдужості до знань».

        Загальний фонд бібліотеки становить - 16 048 прим.

        Фонд художньої літератури - 5 500 прим.

        Фонд підручників - 10 548 прим.

bottom of page