top of page

Педагогічний колектив

Криворізької гімназії №52 "Діалог" Криворізької міської ради ласкаво запрошує

майбутніх учнів перших класів!

Згідно наказу МОН України №367 від 16.04.2018 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти:"

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за відповідним зразком.

До заяви додаються:

      1)  копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

    2)оригінал або копія медичної довідки № 086-І/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»,

       3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності);

    4) оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогічної консультації (у разі наявності);

       5) інші документи(у разі необхідності).

У випадку подання копій документів, передбачених підпунктами 2-4 , оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування. Без оригіналів цих документів наказ про зарахування не може бути виданий.

    Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Територія обслуговування КГ № 52 "Діалог"  

20.png

Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця. Після зарахування дітей до закладу освіти їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням у разі відсутності) здійснюється на підставі доданого до заяви висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (чи висновку психолого-медико-педагогічної консультації).

З метою забезпечення права особи на здобуття повної загальної середньої освіти, у тому числі на здобуття початкової та базової середньої освіти , заклад освіти обробляє надані йому персональні дані відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Переведення учня до іншого закладу освіти та відрахування  здійснюється  на підставі наказу керівника закладу освіти.

За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає особа, яка їх подає. За подання завідомо недостовірних відомостей (інформації чи документів) або підроблення документів особа може бути притягнута до відповідальності, передбаченої законами України.

Вільні місця  станом на 20.09.2023

1 класи - 9 місць

2 клас - 1 місце

2 клас (ІПК) -немає

3 класи - 4 місця

4 класи  - 8 місць

5 класи - 9 місць

6 класи - немає

6 клас (ІПК) - 2 місця

7 класи - 6 місць

8 класи - немає

9 класи - немає

22.png

Відповідальна

за прийом документів до 1 класу:

Тишко Олена Анатоліївна

(секретар школи)

тел.: 0971940580

електр. пошта: gymnasium@krschool52.ukr.education

Зарахування до початкової школи

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

СКОРИСТУЙТЕСЬ ІНСТРУКЦІЄЮ АБО ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОГО ЗА ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ

21.png

Форми здобуття освіти в нашій гімназії:

інституційна (очна );

індивідуальна (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж);

Очна  форма здобуття освіти - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, що передбачає їх безпосередню участь в освітньому процесі.

Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат) - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, за яким освітня програма повністю засвоюється здобувачем самостійно, а оцінювання результатів навчання та присудження освітньої кваліфікації здійснюються відповідно до законодавства.

Сімейна (домашня) форма здобуття освіти - це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної, повної загальної середньої) та/або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства.

Педагогічний патронаж - це спосіб організації освітнього процесу педагогічними працівниками, що передбачає забезпечення ними засвоєння освітньої програми здобувачем освіти, який за психофізичним станом або з інших причин, визначених законодавством, зокрема з метою забезпечення доступності здобуття освіти, потребує такої форми.

bottom of page